Horoskopo pagal datą pavyzdys

Kažkada tokius siūliau, kartkarčiais vis dar galiu vieną kitą padaryti:

Didingų Svajonių Diena – Birželio 29d
Birželio 29d. Gimę žmonės – pilni didingų ateities vizijų. Jų gyvenimo tikslas – tas vizijas paversti realybe. Jie turi neįtikėtiną sugebėjimą idėjas teorijoje versti veiksmais ir daiktais praktikoje, kuo praturtina ne tik savo, bet ir kitų gyvenimus.
Vizijos ir svajonės – nereiškia, kad jų galvos – debesyse. Jie – jautrūs kitų poreikiams ir moka tiek išgyventi, tiek ir pasirūpinti kitais. Juk net ir jų idėjoms dažniausiai reikia pinigų, tad natūralu, jog jie turi talentą jų „pasidaryti“.
Šią dieną gimę žmonės pasižymi geromis techninėmis žiniomis. Kartą perpratę darbą, jie jame tampa tikrais burtininkais. Bėda tik ta, kad savo žinias jie retai moka kaip išreikšti. To pasekoje, jie mielai jums padės, jei esate jų mažiau patyręs bendradarbis, bet paaiškinti darbo techniką – gali būti kebloka.
Jie – teisybės ieškotojai. Sukčių ras minioje ir dėl menkiausios priežasties – mielai pradurs jų melų burbulą, kad visi pamatytu. Netikrais pranašais ar prastais autoritetais jie niekada neseks ir mieliau patys eis aiškintis kilusių klausimų, nei aklai pasikliaus žmogumi su abitu.
Gyvenime jiems tereikia laisvo oro, vietos pamąstyti, pasvajoti, gerai viską apgalvoti ir suplanuoti. To pasekoje jų asmenybės dažniausiai būna šiltos ir draugiškos. Tik su negatyviais žmonėmis, įvairiais vaidmainiais – jie šalti ir atsiriboję. Iš dalies tai savanaudiškas požiūris – jų nuomone, skristi padebesiais gali tik tie, bet ne anie žmonės. Kita vertus – tai padeda jiems apsisaugoti.
Gimę šią dieną dažnai į pasaulį žiūri su vaikišku naivumu. Jie tikrai moka išlikti jaunatvirški, žavūs ir atlapaširdžiai. Ir, nepaisant naivumo, tikrai moka „daryti“ pinigus. Darbas jiems – toks pat natūralus, kaip medžiui jo šaknys. Be to, jie kur kas geriau dirba su kitais, nei, kad renkasi lyderio poziciją. Tas jiems padeda išvengti vieno didžiausių jų gyvenime slypinčio pavojaus – cinizmo. Nelyderiaudami, o tiesiog dirbdami su visais jie išlieka dosnūs ir laimingi – juk gali savo laime pasidalinti ir su kitais.
NUMERIAI IR PLANETOS
Gimusius šią dieną valdo skaičius 2 (2+9 ; 1+1) ir Mėnulis. Šio skaičiaus žmonės – geri bendradarbiai, bet ne itin geri lyderiais. Tai tik dar labiau pabrėžia Mėnulis – jis šviesą tik atspindi, o ne pats šviečia. Visa tai tik parodo, kad jų asmenybėje pirmenybę ima draugiškumas. Juk šviesą atspindintis Mėnulis – pati geriausia šviesa nakčiai.
TARO
Antroji Didžiojo Arkano korta yra Kunigė, sėdinti soste, rami ir nepajudinama. Ji – dvasinga moteris, pilna paslaptingos jėgos, kuria padeda kitiems. Geriausios jos savybės – tyla, intuicija ir diskretiškumas. Blogiausios – paslaptingumas, nepasitikėjimas kitais ir inertiškumas. Kartais šie žmonės per ilgai laukia prieš imdamiesi veiksmų.
SVEIKATA
Kadangi jų gyvenimai pilni tiesiog visko – jų sveikata irgi visko pilna. Kartais ji – ideali, kitą kartą – atrodo tuoj subyrės į šipulius. Didžiausia jų turima problema yra pačių įsivarytos psichologinės problemos, dėl perdėto galvojimo ir pergalvojimo, planavimo, vizualizacijų ir fantazijų. Kartais šie trukdžiai atsiliepia ir fiziologiškai.
Patartina privengti riebaus maisto, alkoholio, persivalgymo. Naudinga užsiimti lengvu sportu – joga ar plaukiojimu.
PATARIMAI
Nesitikėkite iš kitų per daug. Truputį labiau pasitikėkite savimi. Praktikuokitės reikšti mintis iš techninės pusės. Būkite atlaidesni rimtuoliams ir užsispyrėliams.

MEDITACIJOS TIKSLAS
Net ir dabar kažkas kažkur skrenda.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą