2010 m. rugpjūčio 16 d., pirmadienis

Prakeiksmai

Turbūt visi esat girdėję apie visokius prakeiksmus, nužiūrėjimus ir pan. dalykus. Gal netgi esat manę, kad kažkas prakeikė jus, mat ėmė keistai nesisekti ar netgi atsirado daug ir rimtų problemų. Ar kokį nors juodulį ant savęs nešiojate galėtų pasakyti bet kuris gabesnis okultistas. Bet taip pat, galite išsiaiškint tai ir patys.
Tai mažutis ritualas, nereikalaujantis nei daug pastangų, nei kokių nors rimtų sugebėjimų. Jo dėka galima sužinoti, kas vyksta su jūsų gyvenimu, o jei vyksta ne natūralia vaga - kas viso to kaltininkas.
Tam reikėtų keturių baltų arba bespalvių vaško žvakių (jokių pigių parafininių nesamonių iš prekybos centrų) ir gabalėlio gintaro, geriausia - nusmailintu galu, kaip piramidė (sienelių gali būti daugiau nei keturios, bet ne mažiau nei keturios). Žvakes geriau pirkti plonas ir nelabai ilgas, mat turėsit pralaukti, kol jos sudegs ir neužpūsti.
Pastatykit žvakes keturkampiu ir uždekit po vieną galvodami apie tikslą. Tikslas - išsiaiškinti kas kaltas dėl jūsų juodo gyvenimo ruožo. Kai žvakės dega, stebėkit gintarą ir pasistenkit save prajuokinti mintimi, kad kažkas bando jus prakeikti, o jiems tiesiog neišeina, jūs esat pernelyg atsparus ir jiems niekaip nepasiseka ir nepasiseks. Net jei nenorit juoktis, pamėginkit, nebūtinai balsu, bent jau mintyse. Juokitės, tik ne piktuoju, iš to žmogaus nesėkmingų bandymų ir laukit, kol žvakės sudegs, svarbiausia - pasistenkit mintimis niekur kitur nenuklysti.
Kai žvakės sudegs, visus vaško likučius surinkit ir suspauskit į gniutulėlį. Įspauskit gintarą į centrą, kaip akies vyzdį, smaigaliu žemyn ir pasidėkit po pagalve kai eisite miegoti. Tai ką naktį pamatysit - bus atsakymas. Jei sapnas bus neutralus, t.y. jei sapnuosit save ir jokio žmogaus - jokio prakeiksmo nėra, tiesiog dabar toks gyvenimo etapas, kai turit padėt pats sau. Jei pamatysit dar kokį nors žmogų - pasistenkit prisiminti veidą. Tai žmogus, kuriam NEPAVYKO jūsų prakeikti.
Įspėju, kartais prakeikėjus baudžia labiau nei jie bandė nubausti savo priešą - tą į kurį taikė prakeiksmą. To daryti tiesiog negalima. Rizikuojat labiau nei numanot. Paprasčiausiai tylomis džiaukitės, kad jam nesiseka, tai pati tobuliausia apsauga. O jei kils pagunda imtis ko nors pikto, prisiminkit, kad kartais prakeikiama netyčia, ir kad kartais net mažiems vaikams išsprūsta piktas žodis - tai negi dabar pulsit ir vaiką kontratakuoti?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą